Hra na horníky

Několik bezesných nocí strávíme už jen přemýšlením jak na to. Kdo to bude proboha kopat? Já? Jak? Čím? A co moje záda? Co moje zdraví? Vždyť mne odvezou na svaté pole! Já jsem od pera, já nechci mít s krumpáčem a lopatou nic společného, neb je nenávidím. Tak nějako jdou vaše noční myšlenky, na které vám svítí Měsíc a vesele se tomu směje. Nadáváte už také na něj, a při tom je řešení velmi snadné a po ruce.

Člověk a rýč

Jenže na něj nepřijdete vy, ale kamarádi v hospodě, kde dáte rozhodnutí rodinné rady k lepšímu.

„Sjednej si Franto!“ Jde společná řeč a hned je nabídnuta firma která zemní a výkopové práce provádí. A hned také skoro každý přidá vlastní zkušenost. Tomu kopali základy, onomu zase dělali výkop na nový vodovodní řad a všichni byli spokojeni.

Ano, jednoduché řešení, které vaše problémy naprosto eliminuje a vy můžete konečně klidně spát.

Co pro to všechno musíte udělat? Jednoduchou věc, a to zvednout telefon a zatelefonovat, popřípadě napsat mail. To je jedno co preferujete a co se vám zdá lepší. Počítejte s tím, že firma reaguje obratem, půlroční čekání se tady nekoná, leda že by bylo někde spousta jiných objednávek. Ano, i to se může přihodit, tohle firma neovlivní, protože to ovlivnit nejde. Znamená to však jen to, že bude dobré objednávat si práci s předstihem a nečekat na poslední chvíli. Kopat díru pro zapuštění bazénu koncem listopadu sice jde, ale moc už se asi ten bazén nevyužije. Proto je lépe objednávat dopředu.

Jak výše zmíněno, firma dělá veškeré práce, neomezuje se jen a jen na kopání děr pro bazény. K dispozici jsou malé bagry i malé nakladače, kdybyste chtěli kopat něco menšího.

Malý pomocník

A kam nemůže technika, nebo ji prostě použít nelze, nastoupí lidé. Ti jsou znalí řemesla a nějaké to kopnutí pro ně neznamená cestu do nemocnice.

Tak uvidíte, že to byl nejlepší rada, kterou vám kdy kamarádi dali.

7 měsíci ago