Skvělá možnost, jak se zabavit

Čas od času potřebujeme každý vypnout. Každý si chce najít své místo klidu, někdo si chce odpočinout aktivně a někdo hledá originální možnost, jak se zabavit třeba s celou rodinou nebo s partou přátel. Pokud byste chtěli něco skutečně unikátního, pak vás může zaujmout úniková hra Kutná Hora, která je velice atraktivní pro všechny věkové skupiny.

tunel

Jedná se o hru, kdy budete po dobu jedné hodiny v místnosti, kde bude vaším úkolem vyřešit „případ“. Budete se muset svépomocí dostat ven, a přitom rozkrýt hádanky, které jsou pro vás uvnitř připraveny. Jsme si jisti, že to zvládnete bez problému a užijete si naprosto skvělou zábavu, na kterou budete rádi vzpomínat. Nezáleží na tom, jestli bude celému týmu osmnáct, nebo jestli se rozhodnete pro věk členů ve skupině od deseti let do šedesáti, to závisí jedině na vás.

Parádní teambuilding, na který nezapomenete

Hledat vodítka, hádanky a hlavně odpovědi na jednotlivé střípky celé skládačky, to může také pěkně trvat. Pokud byste ale byli dobře sehraný tým, určitě byste mohli atakovat na nejlepší výsledky a mohli byste si zkusit předehnat všechny nejlepší hráče, jaké jsme kdy v této hře měli.

kostky

A co když nejste z Kutné Hory? Můžete si zahrát i někde jinde? Není s tím nejmenší problém, stačí si vybrat město, ve kterém se centrum takové hry nachází, a můžete vyrazit. Je to například Praha, Plzeň, Pardubice a mnohé další.
Nejedná se o úplně novou hru, avšak není k dispozici tak dlouho, aby ji znalo mnoho lidí. Proto doporučujeme sehnat přátele, kteří neznají řešení, a vyrazit si za originální zábavou. A pokud by vás to zaujalo, můžete někomu zakoupit dárkový voucher, aby si také vyzkoušel detektivní práci a zažil něco nezapomenutelného.

5/5 - (3 votes)
4 roky ago