3 tipy, jak neodradit na prvním rande

Časy, kdy jsme si domlouvali milostné schůzky pomocí tajných dopisů, na které jsme horlivě čekaly, jak malá děcka je již dávno pryč. V dnešní době se naskytuje obrovská rozmanitost na poli seznamování. Online seznamky, chaty či nekončící večírky se známostmi na jednu noc. Že Vám to něco říká? Ani bych se nedivila. Dnes se skoro každý desátý pár seznámí pomocí jednoho z výše uvedených moderních způsobů seznamování. Bohužel, žádná metoda Vám neporadí, jak se máte chovat a obléknout. Škoda, že? Ale pokud Vás přesně tohle zajímá, tak se usaďte a čtěte pozorně dále.
polibek milenců

Hygiena a vzhled

Možná Vás to zaskočí, ale stále existují lidé bez slušných hygienických návyků. Přitom se hezky upravit, a hlavně umýt je základ všeho snažení. A hlavně tím též dáváme i člověku najevo, že je pro nás velmi důležitý. Zapáchající či neupravený partner opravdu velký dojem neudělá. Nebo spíše se stane nezapomenutelnou vzpomínkou pro protějšek, ale to nebyl původní cíl schůzky. Stačí základní hygiena. Ale dejte si pozor, ať to nepřeženete. Moc Vašeho parfému a šminek nám může spíše uškodit než přinést nějaké plody k užitku.

Rozhovor

Snažte se zcela uklidnit a nebýt zbytečně nervózní. To Vám jen ubere drahocenné body. A hlavně nemáte být z čeho. Prostě se sejdou dva lidé, který si chtějí popovídat a poznat se. Nic víc. Naslouchejte a nechte partnera domluvit. Pokud protějšek zjistí, že Vám může povyprávět cokoliv z jeho života, tak získáváte ihned další cenné body.
romantika u kávy

Oblečení

Pokud Vám jde jen o flirt a sex na jednu noc, tak si vezměte něco, co se bude líbit Vašemu partnerovi (předpokládám, že ve Vašem šatníku máte jen věci, které se Vám osobně líbí). Ale v případě, že chcete najít někoho stálého, se oblékněte hezky, ale ne příliš vyzývavě. Proč? Protože by muže mělo zaujmout mnohem víc než jen sexy vzhled. 

4 roky ago