Bazénové hadice

Postavením bazénu to všechno nekončí, ale právě začíná. Vybírejte z široké nabídky bazénových hadic. Všechny tyto typy slouží k jednomu účelu. Pomocí nich spojíte bazén s filtrací, to je jejich základní a hlavní účel. Na trhu však existují různé druhy, takže si konkrétně můžete vybrat typ, který potřebujete.
K propojení bazénu s bazénovou filtrací slouží hadice. Ovšem tyto nejsou jen tak ledajaké, protože musí být vysokou pevnost a odolnost proti UV záření, aby do roka nezteřely, to byste je potom mohli vyhodit a pořizovat na další sezónu nové.
Napojit je můžete i na další části bazénové technologie.
dětský kruh.jpg
Standardní průměry:
· 32 mm – dělena po úsecích 1,1 m.
· 38 mm – dělena po úsecích 1,5 m.
Oba dva typy mají podobu husího krku. Jsou děleny po úsecích 1,1 m v případě průměru 32 mm a 1,5 m v případě průměru 38 mm. Délku si proto můžete vhodně zvolit. Každý díl je ukončen pevnou koncovkou. Ten je v hodný k napojení na příslušenství nebo na technologický díl. Materiál, ze kterého jsou tyto výrobky vyrobeny, je pružný plast, který odolává vysokým teplotám, ultrafialovému záření a v neposlední řadě odolává také působení vody.
· Tyto kvalitní produkty jsou vhodné k napojení na bazénový vysavač.
muž s mimčem ve vodě.jpg

Léto se blíží, připravte se na sezónu

Léto v plném proudu a vy ještě nemáte základní vybavení? Chybí vám nějaké hadice? V tom případě využijte široké nabídky. Mohou být v klasické modré, ale také například v solární černé, která chytá spoustu tepla ze sluníčka pomocí slunečního záření.
zahradní sprcha.jpg
Existují přímo typy na vypouštění bazénu. Jestliže už je po sezóně a chystáte se vodu vypustit, pak k tomu zvolte vhodný nástroj, se kterým půjde vše snadno, rychle a hladce.
· K dispozici máme rozsáhlé možnosti příslušenství, jako jsou spojky, rychlospojky se zpětným ventilem, nerezové spony, redukce, trubice, koncovky různých velikostí, univerzální spojky, rozbočky, ventily – jedno ventilový obtok, jednoduchý ventil, uzavírací a mnoho dalšího.

6 roky ago