Cestujeme po krásách České republiky

Naše republika má skutečně co nabídnout. Nejen historické stavby, malebnou přírodu, ale celkově i tu správnou atmosféru pro dovolenou jak s dětmi, tak pro jednotlivce. Každý upřednostňuje jiné priority, přesto jedno máme společné všichni. Jedeme za svým cílem, který chceme uskutečnit v dané lokalitě. Karlovarsko je vesměs přesně takovým místem, které oplývá nejen historií, ale bohatou nabídkou, jak takovou dovolenou si skutečně užít. Pokud bychom se na chvíli zastavili ve městě, jehož dominantou je hrad Loket, tak rozhodně chybu neuděláme. Všechno je pěkně na dosah ruky, památky, okolní příroda, přístaviště, historické náměstí atd.

hrad Loket ve své kráse

Loketské náměstí

Přirozeně jako skoro každé náměstí, tak i toto má svoji historickou chloubu a tou je kašna a kostel. Dokonce uličky i stavby domů mají zachovalý historický ráz, který podtrhuje celkovou atmosféru. Někoho může překvapit i samotné ubytování. Každý totiž, kdo by si myslel, že v této lokalitě bude drahé ubytování, tak by se mýlil. Přesně v historickém centru se nachází pension Loket, který nabízí své komfortní služby pro své hosty a cenově velmi příznivě dostupné. Hosté dokonce dostanou klíče od samotných vstupních dveří, tak i přirozeně od svých pokojů, tím mají možnost volného přístupu v kteroukoliv hodinu, bez dohledu recepčních.
dveře, které se otvírají do pokoje

Příjemná atmosféra penzionu

Pravdou je, že vybavení a celkový přístup dělá rozhodně mnoho. Již jen při otevření venkovních dveří na nás dýchne velmi upravené prostředí, kde přirozeně dominuje dřevo. Moderní vybavení pokojů a koupelny je velmi příjemné nejen na pohled, ale zároveň dostatečně prostorné.
les s protékajícím potůčkem – balzám
Výhled z pokoje na historické centrum je svým způsobem také zajímavé, stejně jako to, že nad městem se tyčí hrad Loket, okolo je Chráněná krajinná oblast, protékající řeka s přístavištěm a mnoho cestiček určených pro procházky touto oblastí. Kdo by se tu zdržel 2 a více nocí, tak ho čeká ještě navíc milé překvapení v podobě slevy.

5 roky ago