Jak nepřibrat na dovolené?

Jak nepřibrat na dovolené? https://www.prodietix.cz/poradna to je otázka, kterou si klade opravdu velké množství lidí. Nicméně nebojte. My pro vás máme mnoho nápadů, pomocí nichž si můžete udržet skvělou postavu i během toho, co vypadnete z každodenního režimu!

Jakmile jedete na dovolenou, je naprosto zásadní jedna věc – nezačít se přejídat. Ano, sice máte volno, ale to neznamená, že musíte jíst jako byste byli utržení ze řetězu. Zkrátka, dodržujte pravidelný režim a zapomeňte na záplavu mlsání. Jedním z nejrozšířenějších zlozvyků je mlsání oplatků například na pláži, nebo v baru přímo ve vodě. Nad oběma možnostmi zanevřete!

dovolená u moře

Kromě pravidelného a správného jídla určitě nezapomínejte na pravidelný pohyb. Myslete na to, že ležení na lehátku a opalování se je sice super, ale nesmí to být vaše jediná činnosti, kterou budete celou dovolenou dělat. Pokud jste příznivec opalování, přidejte k tomu i plavání! Díky plavání spálíte mnoho kalorií. Pokud z toho nejste úplně nadšené, nebojte, nějaké ty kalorie zhubnete i jen tím, že budete ve vodě sedět a relaxovat. Kromě plavání v bazénu můžete zkusit i dlouhé procházky po horách, nebo po pláži, nebo například vyjížďky na kole. Možná vás tyto činnosti dokonce začnou bavit!

moře a pláž

Kromě již dvou předešlých věcí, byste neměli zapomínat ani na cvičení. Pokud jste ubytovaní v hotelu, který má například tenisový kurt nebo rovnou celou posilovnu, určitě těchto možností využijte! Nejen že se protáhnete a uděláte něco pro sebe, ale využijete i všech služeb, které vám hotel nabízí! Nemusíte tak mít pocit, že jste nadarmo vyhodili spoustu peněz za luxusní hotel, jehož služby jste ani nevyužili.

Pokud ani jeden z již zmíněných nápadů není pro vás, pořiďte psa! Nejenže vás donutí podělit se o jídlo, ale taktéž vás donutí k dlouhým procházkám a k dalšímu pohybu.

3 roky ago