Letní osvěžení

Tak copak nám budou pánové pít? Vodu jsme vyloučili, tedy jaksi nespisovně skrzevá ty žáby, že jo. Limonády také vyloučíme, a tak tedy pivo? Hm. No dobrá.

Nuže, koukneme na internet, která hospoda je nejblíže. Aha, tak tahle. Nuže jdeme.

světlé pivo

A muži vyrážejí do restaurací a putyk, do náleven a kaváren, aby zde ve vší počestnosti urazili pár „rezatejch škopků“. Uff, to je věc.

Jenže přišla korona, nebo některé hospody zkrachovaly, nebo se stalo cokoli jiného a do restaurace je to lán cesty. Co udělat?

Ti svobodní a část ženatých to risknou a kráčí hodinu kvůli pár pivům. Nebo také proto, aby našli na dveřích ceduli s nápisem zavřeno. To jsou ovšem situace, jak se říká, na oprať. Mužové stateční a silní poklesají nejen na mysli, ale i v kolenou a spínají ruce k nebi. Žebrají alespoň o lahvovou desítečku, kterou by jinak asi nepili. Leč nikdo nemá nad nimi slitování. Každý z mužů nyní jistě přemýšlí, jak doma sobě zrobí z čehokoli rmut a další věci, a ještě k tomu také domácí výčepní zařízení. Joj to bude hoj.

pivo

Nebude, neb to není zase tak jednoduché. Jednak v tom brání manželka, která směřuje mužovu energii jinam, a jednak sehnat suroviny, materiál…

Ale pozor. Někdo se přece jen nad nešťastníky slitoval a kýžené domácí výčepní zařízení vyrobil už za ně. Stačí je pouze objednat přes odkaz, který vidíte výše v článečku. Tím budete mít po starostech, kde je nejbližší hospoda a budete pěkně v klídečku popíjet doma.

Celé tohle zařízení vám nechá firma přivézt až k vám, kde si přečtete jak na to a ihned můžete čepovat. Samozřejmě, že si ovšem musíte objednat i pivo.

Tento vynikající výrobek opěvují statní mužové ve všech zemích světa a věřte mi či ne, dokonce i některé manželky. Tak jim totiž jejich pán sedí doma a je pod dohledem. Neutrácí u cizích a když se nacamrá, je do postele dopraven se vší pompou.

Tak, pánové, objednávejte, nač čekáte?

3 roky ago