Nejlepší antiviry, za které nemusíte nic platit

Úplně každý virový program má doslova obrovskou databázi všech možných virů a v reálném čase kontroluje všechny soubory, se kterými pracujete. Program vám touto kontrolou může zachránit váš počítač a ubránit ho před nebezpečnými viry a jinými škodlivými programy. Pokud byste se rádi dozvěděli, který antivirový program je ten nejlepší a ještě za něho nic nemusíte platit, pak se to dozvíte právě dnes .
internet security
Slyšeli jste někdy o Windows Defender? Jedná se o nástupce Microsoft Security Essentials a jedná se o plnohodnotný antivirus, který je dostupný od verze Windows 8. Oproti svému předchůdci poskytuje velmi dobrou základní ochranu v reálném čase. Je velmi jednoduchý a hlavně nenáročný a dokonce si ani nevšimnete, že jej ve svém počítači máte. Je navíc předinstalovaný v každém počítači, který má Windows 8.
Za další nejlepší antivir je považován jednoznačně Avast. Je celosvětově známý a původem dokonce český.
bezpečnost softwaru
Mezi českými uživateli je velmi populární. Velká spousta lidí tvrdí, že se jedná o nejlepší antivir vůbec. Je velmi přehledný a jednoduchý a ve verzi zdarma navíc poskytuje mnoho služeb. Mínusem je ale to, že není doporučován na počítače, které mají slabší komponentovou výbavu, což znamená, že pokud máte sladší počítač, pak to není antivirus pro vás. Verze zdarma si žádá pouze registraci a to jedenkrát ročně. Je vhodnou volbou mezi poměrem výkonu a poskytované ochrany počítače.
antivirus
Velmi dobrý je také AVG. Opět patří mezi české antiviry a ve své základní verzi poskytuje nejen potřebnou ochranu před viry či malwarem, ale také obsahuje nástroj, který zlepšuje výkon vašeho systému a kromě toho i nástroj na technickou podporu. Tvůrci jej považují díky velkému počtu zaregistrovaných uživatelů za nejoblíbenější na celém širém světě.
Také používáte jeden z výše uvedených antivirů? Pokud ne, pak byste rozhodně měli, pokud chcete váš počítač maximálně ochránit před různými škodlivými viry.

6 roky ago