Originalita z dílen Čechů

I v naší malé zemi máme mnoho šikovných a talentovaných lidí kteří se nebojí jít svoji vlastní cestou a nabízet ne zcela tradiční výrobky. Čím více jde člověk svojí cestou, tím více se na ní může setkat s nepochopením. Přijít s něčím novým chce notnou dávku odvahy a skvělé prodejní strategie, jak oslovit potencionální zákazníky. Pustit se do něčeho nového a neznámého, není pro každého. Když to však člověk ustojí, o to větší je radost, když se začnou zákazníci hrnout a kupovat zboží.

dřevěný motýlek

Motýlky a manžetové knoflíčky ze dřeva, nabízí například česká firma, které s tímto nápadem prorazila do celého světa.

Lenka Blažková navrhuje a vyrábí šperky které nenechají chladné snad žádnou ženu, zejména tu, které se líbí výrobky, ve kterých je použit kov. Lenka Blažková rozhodně není žádná začátečnice, má za sebou již mnoho přehlídek a její šperky nosí i známé osobnosti. Umístila se také v TOP 10 podnikavá žena roku.

A tím přehled originálních výrobců rozhodně není u konce. Mnoho z nich nenabízejí své výrobky ve velkém měřítku a vystavují na kreativních portálech čímž je například náš nejznámější, Fler, naleznete nespočet netradičních výrobků od lidí, o kterých v budoucnu ještě možná uslyšíme. Dalším o trochu méně známým portálem jsou stránky potvor, i zde nabízejí své zboží kreativní lidé a vybírat tu můžeme od oblečení, přes šperky a hračky.
vánoční ponožky a dárek

V dnešní době má každý šanci uspět, protože zájemců o to se odlišit je čím dál více. A pokud se toužíme odlišovat, máte mnoho možností jako cestou se vydat. Je mezi námi hodně kreativních a tvořivých lidí, je dobře že o tom vědí i jinde ve světě.

Česká republika není jen zemí známá svým pivem a sklem, ale i talentovanými lidmi. Je škoda, když je neznáme. Porozhlédněte se kolem sebe, možná budete překvapeni, když jich objevíte víc než dost. Zkrátka jsme národ tvořivých lidí, ač si to připustíme nebo ne.

6 roky ago