Pronájem vozu na zavolání

Známe to snad všichni, co jezdíme každý den auty. Díky automobilu si můžeme odvést těžký nákup z obchodního domu, nebo jezdit každý den do práce. Ten kdo automobil má a využívá ho každý den se bez něho jenom těžko, obejde. Jestliže se Vám automobil porouchá a nemůžete si půjčit jiné od rodiny, nebo přátel, tak se obraťte na půjčovnu, kterou si zaručeně oblíbíte.

půjčovna

Praha půjčovna aut, je na trhu už krásných 22 let a dokonale tak ví, co nabídnout lidem, kteří mají problémy se svým vozem. Díky této dlouholeté praxi vědí, že zákazník je na prvním místě a nabídnou mu tak k pronájmu zajímavé benefity. Mezi tyto benefity patří neomezený počet najetých kilometrů, zákonné a havarijní pojištění a to jak v tuzemsku, tak v Evropě. Zdarma Vám tato firma také přistaví vozidlo po Praze, nebo na letišti Václava Havla. Samozřejmostí je také dálniční známka a to pro celou Českou republiku. Dále pak servis a letní, se zimními pneumatikami. Pokud máte děti, tak zaručeně k pronájmu oceníte dětskou sedačku nebo podsedák. Nemusíte je tak předělávat z Vašeho původního auta a neustále jí přesouvat. Jestliže se vydáte na hory, tak Vám zapůjčí sněžné řetězy. Všechny vozidla jsou navíc vybaveny centrálním zamykáním a také imobilizérem a zámkem řadicí páky. Nemusíte se bát s tímto autem vyrazit i na nějakou prestižní akci, protože auto nemá žádnou reklamu a nevypadá tak jako v cirkuse.

půjčovna (3)

Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný výběr automobilů a také na cenu, za kolik je půjčovna pronajímá. Pronájem je stanový od 3 dnů pronájmu až po jeden měsíc. Navíc si automobil můžete půjčit za zvýhodněnou cenu pouze na víkend. U každého automobilu je podrobně rozepsaná také výbava auta a fotografie automobilu.

Pokud tedy pronájem, tak jedině od této osvědčené společnosti, která má 22 letou tradici. Určitě budete spokojení a vždy se obrátíte na tuto společnost znovu.

3 roky ago