Prožijte dovolenou trochu jinak

Vyhovuje vám prožít dovolenou v penzionu nebo hotelu? Rádi lenošíte? Zkuste pro jednou něco jiného. Vyjeďte si pod stan nebo si půjčte karavan. Možná budete překvapeni, kolik zajímavých zážitků můžete zažít. Je pravda, že tenhle styl dovolené není pro každého. Kdo je zvyklý na luxus a povalování u vody, rozhodně nadšený nebude.
dva stany v horách
Pokud, ale patříte mezi ty, kteří si rádi občas cestování zpestří něčím jiným, neváhejte a pobyt pod stanem nebo v karavanu vyzkoušejte. Zvlášť pro děti bude pobyt pod stanem nezapomenutelným zážitkem. Kvalita dnešního outdoorového vybavení je velmi vysoká. Můžete pro pobyt v přírodě zakoupit kvalitní stany a jiné užitečné potřeby určené pro kempování venku. Vhodný stan si najdou i ti nejnáročnější. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, navštivte nějakou výstavu nebo veletrh stanů. Můžete si je vyzkoušet a důkladně prohlédnout. Mimo jiné, zde najdete veškeré outdoorové vybavení.
Dovolenou si každopádně dobře naplánujte. Rozhodněte se, jestli setrváte pod stanem na jednom místě nebo navštívíte více míst. Pokud budete se stanem pendlovat z místa na místo, volte raději takový, se kterým je jednodušší manipulace, který rychle rozložíte a složíte. Při výběru také raději sáhněte po stanu lehčím.
obytný vůz v noci
Vybrat si můžete ze stanů rodinných, cyklistických, ale i expedičních stanů do hor.
Každý si vybere podle své potřeby, zaměření a počtu osob, které budou stan obývat.
Pokud se vydáte s dětmi, sáhněte po stanu prostorném a skladném. Cyklisté a turisticky založení lidé ocení stany lehké. Jsou sice menších rozměrů, ale na přespání zcela určitě stačí.
Určitě zohledněte i materiál, ze kterého je stan vyroben. Zjistěte si vodní sloupec. Od všech těchto kritérií se bude odvíjet i pořizovací cena. Chcete-li si užít dovolenou pod stanem v pohodlí a komfortu, při jeho pořizování se nezaměřujte jen na příznivou cenu.

6 roky ago