Síť Twitter

Twitter je sociální síť, která funguje v takzvané malé formě blogu, kde uživatelé mohou psát krátké příspěvky. Nechybí ani videa, obrázky a odkazy.

Síť Twitter

Speciální web

Tato síť přišla o dva roky později než Facebook, a proto se pyšní rokem založení 2006. Ovšem oproti ní je značně jiná, a proto je tak u lidí oblíbená, přičemž každý den se na ni přihlásí okolo 50 milionů uživatelů, což hovoří o všem. Samozřejmě nějaká malá část nejsou skuteční uživatelé, ale návštěvnost je skutečně neuvěřitelná. Už spoustu let je podporována čeština, kdy je navíc aplikace snadno ovladatelná, a proto na její princip přijdete za velmi krásnou dobu.

aplikace twitter

Celé kouzlo j v tom, že příspěvky jsou omezeny přesně na 280 znaků, což umožňuje vyjádření třeba našich pocitů, názorů a tak dále bez zbytečných průtahů, kdy se můžou přikládat tematická videa. Má to skutečně své kouzlo, a proto rozhodně tuto síť vyzkoušejte, protože Vás možná opravdu zaujme. Je tu také možnost používání hastagů, což jsou klíčové slova. Když je zadáme do vyhledávání, tak se nám právě zobrazí příspěvky s touto tématikou a my můžeme sledovat oblíbenou část obsahu.

Mějte obsah uložený

Všechny příspěvky se nedají ani spočítat, protože během chvilky jich přibude velké množství, ovšem skutečně jich je nepředstavitelné množství. A proto není problém najít pro sebe oblíbený obsah a účet, který budete sledovat a ten se Vám bude zobrazovat. Někdy narazíme na opravdu zajímavý příspěvek, který stojí za to mít uložený. Takto se na něj kdykoliv v našem zařízení můžeme podívat, poslat je kamarádům a tak dále. Často si je lidé ukládají do mobilních telefonů, protože takto je můžou ukázat třeba svým kamarádům někde venku a společně se tak pobavit.

sociální média

Videa můžete snadno uložit přes web Twitter video download link, kam hezky zadáme webovou adresu, kde se video nachází, a to se nám potom hezky stáhne do zařízení. Kdykoliv se na něj budete chtít podívat, tak nepotřebujete internetu, vyhnete se dlouhému hledání na sociální síti a nikdo Vám jej nesebere. Je to tedy způsob, na který je rozhodně spoleh.

4 roky ago