Skvost na zápěstí

Hodinky jsou nejen praktickým a nepostradatelným pomocníkem během všedních dnů, ale také módním doplňkem. Právě pro jejich každodenní využití je od nich požadována odolnost, která je obvykle podložena kvalitní výrobou, ale i pěkný design. Proto jsou v dnešní době vyhledávané kousky, které mají v sobě větší jiskru a nepředstavují pouze strojek na zápěstí.

náramkové hodinky

Nejen výbornou kvalitu zpracování, ale také neotřelý vzhled, najdete u hodinek Robswood. Jedná se o ruční výrobky nadšence, který do každého předmětu vkládá kus svého umění. Autor těchto hodinek byl od dětství obdivovatel přírodních materiálů a ruční práce. Během vysoké školy se dostal až k práci se dřevem a nyní se zabývá právě výrobou hodinek. Jeho kousky si navrhují sami zákazníci, takž se jedná o originální předměty. Dřevěné hodinky s gravírováním udělají radost každému, komu nestačí klasické konzumní výrobky. I kdybyste neměli přesný nápad, jak mají hodinky vypadat, na e-shopu naleznete stálou nabídku, která pro Vás může být inspirací. Přesto, že se jedná o stálou nabídku, jsou výrobky dostatečně jedinečné, aby vynikly v každodenním outfitu. Pro to, abyste se přesvědčili, že se jedná o hodinky, které vážně musíte mít, stačí navštívit Instagram této malé firmy.

pánské hodinky

Gravírování, tedy vypalování do dřeva, je technika, kterou jsou tyto hodinky ozdobeny. Je to jediný krok při výrobě, se kterým vypomáhá počítač. Pomocí přesného laseru je tak dotvořen ciferník nebo záda hodinek, právě podle přání zákazníka. Sklíčko těchto hodinek si můžete také zvolit, a to tedy ve verzi klasické minerální nebo safírové. Co se týče řemínků, v nabídce jsou varianty ze dřeva nebo běžné kůže, takže si můžete vybrat to, co Vám nejvíce vyhovuje. Dámy s drobnou rukou ocení také možnost volby menší velikosti, která je přesně pro tento účel zhotovena.

2 roky ago