Úvěr, který vás nezradí

Uvažujete nad tím, že si ve své náročné situaci vezmete půjčku? Nebo jste se snad dostali do situace, kdy nemáte dostatek finančních prostředků na splnění svých přání? Všechny tyto záležitosti se dají vyřešit pomocí americké hypotéky, což je finanční produkt, který je nabízen nebankovními společnosti. Tyto společnosti se snaží pro své klienty udělat maximum, přistupují k nim individuálně, snaží se jim nastavit ty nejlepší podmínky, a zároveň je podpořit v řádném splácení. Pokud tedy i vy přemýšlíte nad půjčkou, zvažte možnost nebankovní společnosti, jedná se o firmy, které mají rozhodně co nabídnout, a kterých není důvod se bát.

počítání peněz

Bez nahlížení do registrů

Americká hypotéka má benefit v tom, že není potřeba nahlížet do registrů dlužníků. Pokud jste tedy v minulosti měli nějaké dluhy, o kterých moc dobře víte, tak si také jistě plně uvědomujete, že v bance byste měli s takovouto historií okamžitě červenou. Nebankovní společnosti to však neřeší, není to pro ně důležitý parametr. Nezoufejte tedy a neváhejte kontaktovat i přes zápisy v registrech odborníka, který vám řekne víc.

Zástava nemovitosti je podmínkou

Žádné nahlížení do registrů, dokonce ani dokládání příjmů. Jaké jsou tedy vůbec podmínky americké hypotéky? Podmínka je jen a pouze jedna, a to ta, že budete muset ručit. Ručí se zde nemovitostí, kterou může být cokoliv – dům, byt, družstevní byt, zahrada, pozemek, chata, chalupa nebo třeba komerční projekt. Čím větší hodnotu bude objekt mít, tím více dostanete půjčeno.

klíč v ruce

Všechno lze vyřídit z pohodlí domova

Dalším z mnoha benefitů americké hypotéky je to, že se dá celá vyřídit z pohodlí domova. Nejprve je vhodné vyplnit formulář na stránkách nebankovní společnosti, aby vás mohlo kontaktovat odborník. Následně neváhejte zaslat fotky své nemovitosti v elektronické podobě. Profesionál vám následně vše vysvětlí a předloží nabídku.

4 roky ago