Výhody bublinkové obálky 20 K

Bublinková fólie má své nezastupitelné místo v tomto světě již přes půl století a jednou z jejích modifikací jsou i bublinkové obálky 20 K 2pack.cz s vnější papírovou vrstvou.

Odesílání zboží z e-shopů

Bublinková obálka 20K je ideální pomůcka pro přepravu různých drobných předmětů, které se mohou částečně přehýbat, a není je nutné balit do kartonových krabic. Jsou to například korálky, nitě, provázky, řetízky, náramky, náušnice, kancelářské potřeby a další podobné drobnosti. Výhodou tohoto řešení je velmi snadná příprava zásilky, stačí pouze vložit předměty do zipového sáčku a ten umístit dovnitř obálky. Bublinky se postarají o zabezpečení při manipulaci se zásilkou a tím pádem je riziko poškození téměř nulové. Do obálek samozřejmě nepatří nic ostrého, co by mohlo obálku protrhnout.

papírové obálky

Skladování drobností v domácnosti

S bublinkovou obálkou uspějete i doma. Je skvělá pro uchovávání předmětů, na kterých vám opravdu záleží, tedy např. na fotografiích a cenných dokumentech, špercích, soškách, malbách, miniaturní keramice, deskových a karetních hrách, hračkách, pastelkách a kancelářských potřebách atp. Obálka je opatřena papírovou vnější vrstvou, takže není transparentní, někdy je to výhodné, a pokud ne, vyžaduje to obálku zvenčí patřičně popsat.

bublinková fólie

Cestování na dovolenou

Zavazadla, s nimiž manipulují cizí lidé, např. na letištích nebo při dálkové autobusové přepravě, by měla být zabezpečena tak, aby se předměty uvnitř nepoškodily a nepoztrácely. Proto je vhodné právě v těchto situacích vkládat cennosti do sáčků se zipem a ty umístit do bublinkové obálky, která je chrání před poškozením v průběhu hrubého zacházení s batohy a kufry. Musíte mít na paměti, že lidé, kteří nakládají zavazadla do letadel, se k nim nemusí zrovna chovat s náležitou úctou, a mohou s nimi dokonce nevybíravě pohazovat.

2 roky ago