Zdravé pití plné zdravého vitamínu, to je rakytník

Jestliže máte rádi zdravé mlsání, pak jste tu správně. A pokud k tomu vedete i své děti, pak smekáme klobouk! A dovolte, abychom vám nabídli skvělý mls, který navíc podpoří i pitný režim vašich dítek.

Do pitného režimu můžete s klidným srdcem a svědomím zařadit náš rakytník sirup. Obáváte se už jen z přečtení názvu s i r u p a spojujete si ho s přemírou sladkého bílého cukru? Pak si vás dovolíme vyvést z omylu. Pravda, někde asi jsou sirupy plné nezdravého bílého cukru, kterému se ne nadarmo už začíná přezdívat bílý jed, ale u nás toto nehrozí.

rakytník pití

My sami milujeme přírodu a vše na přírodní bázi, proto jsme se touto cestou vydali a naše sirupy vyráběné s láskou, které vám nabízíme, jsou skutečně bez cukru. Dovedeme je totiž osladit stoprocentní jablečnou šťávou anebo používáme takové ovoce, které má a zachovává si i během výroby svou přirozenou sladkost. A tím je právě například rakytníkový sirup.

Rakytník můžete spatřit na keřích jako drobné oranžové kuličky, které se podobají svou barvou zralým pomerančům, ovšem s tím rozdílem, že rakytník roste a dozrává u nás, v Čechách, kdežto pomeranče jsou dovážené z cizích zemí.

Není nad to, konzumovat místní potraviny a ovoce, na které je náš organismus stavěn a přivyklý. Navíc plody rakytníku mnohonásobě převažují obsahem vitamínu C výše zmiňované pomeranče!

rakytník keř

A proto je vhodné rakytníkový sirup zařadit do běžného domácího režimu. Možná bude rychle ubývat, až zjistíte, jak výtečně chutná, přesto doporučujeme ředit ho v poměru jedna ku sedmi a takto, jako běžné pití, bohatě bude svou chutí postačovat.

Vyhraďte mu místo doma u vás v lednici, a nejlépe v dolním patře, aby k němu měly přístup i vaše malé děti a mohly si mňamózní pitíčko připravit přes den i samy. Navíc – běžné světlo vadí přirozeným vitamínům a dovede snižovat jejich podíl, proto je vhodné sirup uchovávat v temnu a chladu.

3 roky ago