Zoufalý muž podniká zoufalá rozhodnutí aneb zanechte Viagru v regálech lékáren

Když se řízneme do prstu, jde sice o poměrně nepříjemný úraz, kdy se rána může zanítit a vzniknout nebezpečná komplikace, ale obvykle si v takové situaci víme rady a podnikneme ihned rázná opatření, aby se nic podobného nestalo. Jestliže však muži v poměrně rychlém sledu ztrácí erekci, může je to vyvádět z míry a mohou pak podnikat takové kroky, které nevedou k nápravě, ale situaci ještě více vyhrocují. Podnikají výpravy na Internet, do vyhledávačů zadávají klíčové výrazy, jako „kde koupit Viagru“, ale toto není správný postup. Uvědomte si, že ztráta erekce je svým způsobem také říznutí do prstu – problém, který jsme si způsobili sami, a musíme tedy také sami hledat nápravu.

dívka v bílém

Nejdůležitější ze všeho je situaci porozumět. Pochopit, proč se erekce nedostavuje, a zde je žádoucí si uvědomit, že to vždy souvisí s životním stylem. Cokoli se vymyká přirozenosti lidského života, jde proti nám, a tudíž jde i proti erekci. Je to zejména stres ve všech podobách, nedostatečná výživa v podobě fastfoodu, konzervovaných polotovarů, alkoholu, bílého pečiva, masa a uzenin a sladkostí, a dále pak nedostatku pohybu. Lidé si dnes příliš často vozí zadek v autě, a to není dobré znamení.

dvě srdce

Musíte zkrátka zapracovat sami na sobě, na vlastních chybách, vzít život do svých rukou, a pak to půjde. Zaměřte se na zdravější potraviny, zajděte do prodejny zdravé výživy, choďte více pěšky, sportujte a cvičte a stres vyhánějte ze svého života „svinským krokem“. Se stresem vám budou nápomocné i rostliny známé jako adaptogeny, tedy hlavně všechny podoby Ženšenu, Kotvičník zemní a bylinky Shatavari a Brahmi. Při správném dávkování nemají vedlejší účinky a nebudete s nimi podstupovat žádná rizika, což ovšem nelze říci o Viagře. Odměnou vám pak bude vášnivý sex s dlouhou výdrží, v psychické rovnováze a se všemi slastmi, které provází pohled na ženské tělo, na všechny jeho krásy ve své přirozené podobě.

1 rokem ago