Nakupte v e-shopu textilní galanterii

Nitě, gumy, zipy i mašle

Ke každému šití je zapotřebí několik věcí, bez kterých to zkrátka nejde. Ať už jste začátečník nebo zkušená švadlenka, určitě se vám budou hodit produkty z textilní galanterie https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie. Náš e-shop má opravdu velmi širokou nabídku, ve které najdete to nejnutnější, ale také nejrůznější zajímavosti, které používají i slavní návrháři.

Rozumí se, že k šití nejsou potřeba jen gumičky, lemovky, ale také krejčovské pomůcky. Mezi ty nejzákladnější patří praktická rádla, kvalitní nůžky, které vás nezklamou a nebudou látku takzvaně kousat, hodí se také nejrůznější druhy kříd, druky, zapínání nebo třeba suché zipy, pomocí kterých se skvěle zapnou nejen tašky, ale i dětské oblečení. Kromě kříd jsou dnes velmi oblíbenou záležitostí mizící fixy, pomocí kterých jednoduše načrtnete střih přímo na látku, a črt vymizí – skladem v různých barvách.

textilní galanterie

Velmi praktickou záležitostí jsou i krejčovské panny, zvlášť pokud se pustíte do šití oblečení pro dospělé. Vše se na ní dá velmi dobře našpendlit a budete mít jasnou představu o finálním výsledku, ať už se pouštíte do šatů, halenky nebo třeba saka.

A co když chcete své výrobky nějak nazdobit? Potom máme k dostání nejrůznější ozdoby v podobě kamínků, kovových korálků, našívacích šatonů a pro dětské modely jsou tu krásné nažehlovačky s motivy pohádkových postaviček či známých hrdinů. Své může udělat také monofilová stuha, které si můžete vybrat v nejrůznějších barvách, a také v různé šíři.

ušijte krásné kousky

Pokud jste se rozhodli šít nebo plést na zakázku, je zapotřebí našít cedulku s procentuálním zastoupením jednotlivých složek látky či výrobku – pro takové případy pro vás máme nejrůznější cedulky, s těmi nejčastějšími kombinacemi.

Myslíme ale samozřejmě i na milovníky háčkování, pro které máme v sortimentu bavlněnou háčkovací přízi a další potřeby.

3 roky ago