Vypravte se k prvním příčkám

I vy sami jste často v pozici, že si chcete objednat zboží nebo vyhledat některé informace. I vy sami nejste ochotní procházet několik stránek, které se vám zobrazí ve vyhledávači. Projdete si prvních pár. Někdy dokonce jen ten první. Co to pro vás znamená, jako pro majitele e-shopu? Že se vaši zákazníci budou chovat stejně. Ani oni nejsou ochotní procházet několik stránek, které jim vyhledávač nabízí. Pokud chcete dostatečný počet nových objednávek, musíte mít i dostatečnou návštěvnost. A k dostatečné návštěvnosti vám může pomoci https://www.seolight.cz/brno.

vyhledávač google

Specialista v on-line marketingu, který má za sebou již osm let zkušeností a přes tisícovku spokojených klientů. I váš e-shop se může zakrátko objevit na předních příčkách ve vyhledávačích jako je Google nebo Seznam. I na váš e-shop mohou denně mířit desítky i stovky nových zákazníků. Vysoká návštěvnost je to, co bude posouvat vaše stránky k horním příčkám ve vyhledávači. Nabízíme vám pohodlnou cestu, jak na horní příčky dosáhnout. Kompletní správu vašich stránek. Vytipujeme klíčová slova a podle nich vám upravíme prezentaci na vašich stránkách. Zda jsme postupovali správně odhalí výsledky SEO analýzy. Po zdařilé optimalizaci vašich stránek přejdeme k druhému a časově velmi náročnému kroku.

optimalizace

K pravidelné a aktivní propagaci vašich internetových stránek. Reklamní články, které formou zpětného odkazu vedou nové zákazníky na váš web, budeme pravidelně umísťovat na tematické weby. Vybíráme ty, které mají vysokou návštěvnost a které třídí články podle jednotlivých kategorií. Ty jsou zárukou vysoké efektivity. Už po prvním měsíci spolupráce s námi se můžete těšit na vysokou návštěvnost vašich stránek. A když máte vysokou návštěvnost, máte i dostatek nových objednávek! Kontaktujte nás co nejdříve a ukážeme vám cestu na první příčky ve vyhledávačích.

6 roky ago